Apartmán Lipno - Loučovice

Apartmán Lipno - Loučovice

Kraj: Jihočeský kraj
Okres: Český Krumlov
Region: Lipno
Obec: Loučovice
Adresa: Loučovice 155
Web: http://www.apartman-lipno.cz
Email: jan.neufuss@seznam.cz
Telefon: +420606942099

Popis objektu

Ubytování přehrada Lipno ve dvou apartmá 3+1 pro rodiny a skupiny do každé do 7osob /ubytování v soukromí 2A.-14os./ přímo na cyklo stezce Lipno nad Vltavou 3km-Vyšší Brod 6km s garáží a zahradou u lesa, na okraji přírodní rezervace památky Čertova stěna Luč. Krásy okolo přehrady Lipna a Vyššího Brodu mají za každého ročního období co nabídnout, nedotčená příroda Šwarcenberský kanál a začátek CHKO Šumava jsou toho příkladem. Apartmán Lipno se nachází v rekreační oblasti Lipensko spjaté s mnoha sportovními aktivitami odpočinkem a rekreací-jarní letní podzimní zimní-aktivity: cyklo turistika, nordick walking, vyjíždky na koních, plavání.  Zima na přehradě Lipno. Česko rakouské lyžování: skiareáli-Lipno-Sternstein -Hochficht.

Slevy na veškeré aktivity Lipno-Jižní Čechy-Šumava.

1.Grenzgenial guide: Prostě zažít více. Přeshraniční turistický průvodce.

2.Lipno card: aktivity spjené s Lipnem a rekreací.

Stravování

Stravování je možné vlastní v plně vybavených dvou Apartmá, občerstvení Apartmán Lipno, obchody v místě do 500m. Restaurace/penzion/hotely:Pension pod Lipou, Sparta, hotel Kilián. Celoroční stravování za lidové ceny ve Vyšším Brodě Hospůdka u Hastrmana.

Popis okolí

Ve Vyšším Brodě můžete navštívit kino, Poštovní muzeum, Cisterciácký klášter, restaurace s českou i čínskou kuchyní, jídelnu nebo hospůdku u Hastrmana a mnoho dalších, Herny a bary, disco Monako a na podzim třeba sjezd historických vozidel nebo Kuriozní plavidla. Turisté se mohou vydat na Kraví horu, Vyklestilku, křížovou cestu a poutní místo Marie Rast, sjíždění Vltavy kanoí raftem, velkou sít cyklo stezek a turistických tras přírodních památek rezervací rašeliništ, kterých je v našem okolí několik. Na přehradě Lipno zase dominují aktivity spjaté s přehradou: vyjíždky parníkem po jezeře, jachting, rybolov, plavání, krytý bazén, wellnes Lipno Frymburk, bobová dráha, v letní sezoně můžete navštívit pláž a nově vybudované dětské hřiště a mnoho cyklo stezek, tato rekreační oblast nabízí mnoho barů, restaurací, diskoték Exil Lipno. V Přední Výtoni zase sport areál a pláž, na sv. Tomáši zříceninu-vyhlídku Vítkův hrádek zavítáte li dál pak na začátku CHKO Šumava určitě navštivte Švarcenberský kanál na sv. Osvaldu a Korandě. Ve Frymburku vám můžeme doporučit Wellness a spa hotel Frymburk kde naleznete krytý bazén, saunový svět, solárium a mnoho dalších nebo nově vybudované přístaviště. V zimě Lyžařské středisko Lipno Kramolín:lyžování, bruslení po zamrzlém jezeře. Lipno Card:slevy na ski pasy celoroční aktivity na Lipno-Jižní Čechy-Šumava. Česko Rakouské lyžování-Lipno Sternstein Hochficht.cz. Skibusy na Hochficht přímo od apartmánu.Lyžarská sezóna je zahájena Lyžuje se ve Skiareálu Lipno, na Sternsteinu i na Hochfichtu. Neváhejte a přijedte k nám na Lipno. Vládnou zde skvělé lyžařské podmínky.

automobilovedily24.CZ

Doporučujeme:

PLAVBY PO VLTAVĚ

TIPY NA VÍKEND

NÁŠ TIP

KALENDÁŘ AKCÍ

PLAVBY DO ZOO

Dárkové poukazy na plavby po Vltavě Tipy na víkend Musée Grévin - Praha Fotofestival v Českém Krumlově Plavby do zoo

dárkové poukazy

kam o víkendu?
Grévin Praha - umění jako živé co se kde děje

s Pražskou paroplavbou