Hotel Camelot - Tisá

Hotel Camelot - Tisá

Kraj: Ústecký kraj
Okres: Ústí nad Labem
Region: České Švýcarsko
Obec: Tisá
Adresa: Tisá 355
Web: http://www.hotelcamelot.cz
Email: info@hotelcamelot.cz
Telefon: 475 222 358

Popis objektu

Náš Camelot Ti nabídne nocleh pro 42 členou skupinu. Pro malé družiny pod 30 osob je možnost nachystání hradního sklípku. Grilovat a rožnit co hrdlo ráčí můžeš na terase s příjemným svěžím vánkem. V horkých letních dnech můžeš své tělo schladit v zahradní lázni. Komnaty na Camelotu s láskou chystané naším služebnictvem, poslouží k Vašemu odpočinku. Svojí družinu můžeš na noc uložit ke spánku ve 2 až 5 lůžkových komnatách s vlastním sociálním zařízením, s TV + SAT. Své spřežení a kočáry beze strachu ponech na našem parkovišti, kde loupežníci a lapkové neslídí jinak náš kat jim vyčiní!!!!

Stravování

Krčma s barem pojme 60 strávníků.

Popis okolí

Pouze několik metrů od hotelu můžete navštívit překrásné skalní město Tisské stěny, které je součástí přírodní rezervace Labské pískovce. Je zde několik nenáročných turistických okruhů pro léto i zimu. Můžete využít i další sportovní doplňkové programy.

V okolí je možno pořádat pěší, cyklistické či zimní lyžařské výlety po čarukrásné přírodě Labských pískovců. Je možno se věnovat horolezectví, jízdě na koni a mnohému dalšímu. Z památek je možné navštívit hrad Střekov v Ústí nad Labem, Děčínský zámek, vojenskou pevnost Terezin včetně židovského gheta, vyhlídkovou restauraci Větruše v Ustí nad Labem. Za návštivu dále jistě stojí Ústecká ZOO a Děčínský AQUA PARK. V zimních měsicích doporučujeme využít lyžařského areálu Zadní Telnice ( cca 10 km ), kde je v provozu 8 vleku a mnoho kilometru bčžeckých tratí. Značené cyklo a běžecké tratě jsou v těsné blízkosti Camelot hotelu.

Co najdete v okolí

Tisá - skalní město

Tisá - skalní město 0,6 km

Tiské stěny jsou bránou k romantickému kraji Labských pískovců. Přivítá nás zde fantastické skalní město…

Golfové hřiště Libouchec

Golfové hřiště Libouchec 2,2 km

Veřejnosti přístupné hřiště Golf Clubu Libouchec jehož využívání není podmíněno Zelenou kartou ani žádnou jinou golf…

Rozhledna Děčínský Sněžník

Rozhledna Děčínský Sněžník 5,8 km

Rozhledna na Děčínském Sněžníku (723 m), který leží 8 km severozápadně od Děčína, je dobou svého vzniku 1864 jedna z nejsta…

Radešín

Radešín 6,9 km

Vrch Radešín (550 m.n.m.) se nachází asi 5 km severně od Ústí nad Labem. Po obvodu zalesněného trachytového kopce byl vybud…

automobilovedily24.CZ

Doporučujeme:

PLAVBY PO VLTAVĚ

TIPY NA VÍKEND

NÁŠ TIP

KALENDÁŘ AKCÍ

PLAVBY DO ZOO

Dárkové poukazy na plavby po Vltavě Tipy na víkend Musée Grévin - Praha Fotofestival v Českém Krumlově Plavby do zoo

dárkové poukazy

kam o víkendu?
Grévin Praha - umění jako živé co se kde děje

s Pražskou paroplavbou