Hotel Hejtmanský dvůr - Slaný

Hotel Hejtmanský dvůr - Slaný

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kladno
Region: Křivoklátsko
Obec: Slaný
Adresa: Masarykovo náměstí 114
Telefon: 777616777
Telefon: +420312527110

Popis objektu

Čtyřhvězdičkový atriový Hotel Hejtmanský dvůr se nachází v královském městě Slaný ve středních Čechách 19 km od pražského letiště Ruzyň po silnici dálničního typu směrem na Chomutov. Je umístěn ve středu města. Téměř všechny pokoje nabízí výhled na historické náměstí. Hotel nabízí 7 jednolůžkových, 24 dvoulůžkových, 6 třílůžkových a 1 bezbariérový pokoj, celkem 75 lůžek. Prostorné nadstandardní pokoje jsou - s ohledem na původní dispozice rekonstruovaného objektu – rozdílně tvarově řešeny. Standardní výbavou všech je vana nebo sprchovým kout, fén, televizor se satelitním příjmem, telefon, trezor a přípojka na internet s neomezeným přístupem. Část pokojů je vybavena minibarem.

Stravování

Samozřejmou součástí nabídky jsou gastronomické služby vycházející na jedné straně z tradičních hodnot odpovídajících umístění a charakteru hotelu, na druhé straně sledující nejnovější gastronomické trendy a reagující na ně. Nabídka je prezentována v několika střediscích rozličného charakteru – restaurace Atrium a vinárna.

Popis okolí

Hotel Hejtmanský Dvůr svoji polohou v blízkosti Prahy a zároveň uprostřed krásné přírody je ideálním místem pro ubytování pro návštěvníky, kteří chtějí navštívit hlavní město a zároveň putovat po památkách Středočeského (ale také Ústeckého, Karlovarského a Plzeňského kraje). Návštěvníky, kteří chtějí v rámci aktivního odpočinku využít místní cyklostezky, zahrát si golf na nedalekém golfovém hřišti, nebo využít nabídky některého z dalších slánských sportovišť. Nabídka sportovních a turistických aktivit je také vhodným doplňkem firemních setkání a školení, která umožňuje akce zpříjemnit a obohatit.

Ubytování v okolí

Přidat ubytování

Hotel PUK - Beroun

Hotel PUK - Beroun

Luxusní ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s apartmány v centru města Beroun. Hotel je určen všem, co dávají přednost klidnému a útulnému ubytování s osobitou atmosférou, odlišn…

Co najdete v okolí

Barokní sýpka - Slaný

Barokní sýpka - Slaný 0,1 km

Barokní sýpka - Slaný.

Velvarská brána - Slaný

Velvarská brána - Slaný 0,1 km

Z městského opevnění budovaného od přelomu 13. a 14. století se toho mnoho nedochovalo. Za husitských válek bylo hodně pobořeno a i když …

Infocentrum Slaný

Infocentrum Slaný 0,1 km

Návštěvníci si v Infocentru Slaný mohou zakoupit publikace o Slaném a Slánsku, upomínkové předměty, mapy, suvenýry n…

automobilovedily24.CZ

Doporučujeme:

PLAVBY PO VLTAVĚ

TIPY NA VÍKEND

NÁŠ TIP

KALENDÁŘ AKCÍ

PLAVBY DO ZOO

Dárkové poukazy na plavby po Vltavě Tipy na víkend Musée Grévin - Praha Fotofestival v Českém Krumlově Plavby do zoo

dárkové poukazy

kam o víkendu?
Grévin Praha - umění jako živé co se kde děje

s Pražskou paroplavbou