Hotel Mesit - Horní Bečva

Hotel Mesit - Horní Bečva

Kraj: Zlínský kraj
Okres: Vsetín
Region: Beskydy a Valašsko
Obec: Horní Bečva
Adresa: Horní Bečva 0316
Web: http://www.hotelmesit.cz/
Email: recepce@hotelmesit.cz
Telefon: 571 645 106
Telefon: 731 414 306

Popis objektu

Hotel Mesit se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy u přehrady Horní Bečva. V každém ročním období zde na hosty čeká přátelská atmosféra a výborné služby. Hotel má k dispozici 40 hotelových pokojů z toho 5 apartmánů a 4 bezbariérové pokoje.

Hotel Mesit je vhodný pro dovolenou s dětmi, svatbu, školu v přírodě nebo firemní oslavu, ale i jen tak na výlet.
Od rána se o hosty postaráme bohatou snídaní formou rautu a dále jim nabídneme například hotelový bazén, tělocvičnu se stolním tenisem, koutek a venkovní areál pro děti nebo antukové tenisové hřiště a ohniště.
WiFi je standardem v celém hotelu a pro auta máme zdarma parkování přímo před hotelem.
Všechny pokoje jsou vybaveny lednicí, televizorem se satelitním příjmem, koupelnou s vanou (jednolůžkové pokoje a nové rodinné bezbariérové pokoje) a sociálním zařízením.
Ceny ubytování rozlišují zimní a letní sezonu, mimosezonu, dospělé, děti různého věku, pokoje, apartmány – rodinný a luxusní, lůžka a přistýlky.

Hotel Mesit poskytuje i nejrůznější balíčky - Wellness balíček, Seniorské pobyty, Letní prázdniny, Pobyty pro zamilované a Relaxační víkendy.

Vybavení

Nekuřácké pokoje, restaurace, hotelový bazén

Služby

Půjčovna kol a sportovního vybavení, úschovna kol a lyží

Aktivity

Krytý bazén, whirlpool, sauna, masáže, tělocvična, antukový a tenisový kurt, tenisové hřiště, půjčujeme kola a různé sportovní vybavení.

Internet

Wi-Fi v celém hotelu zdarma

Parkování

Hotelové parkoviště zdarma

Děti a přistýlky

Přistýlky a dětské postýlky jsou na vyžádání a zpoplatněny

Zvířata

Domácí zvířata za poplatek

Stravování

V přízemí hotelu je hotelová restaurace, připravující množství osvědčených jídel i speciality krajové kuchyně. Ubytovaní hosté se mohou stravovat individuálně nebo zvolit polopenze případně plné penze, které jsou podávány formou bohatých rautových buffetových stolů. Vedle restaurace je salonek s 30 místy, v němž se pořádají menší oslavy. K dispozici je i konferenční místnost určená pro větší oslavy, svatby, školení nebo rauty s účastí až 100 osob.

Popis okolí

Asi 300 metrů od hotelu se nachází přehrada s možností koupání, jízdy na loďkách a rybaření. Horní Bečva je proslulá rekreační oblast, vyhlášená také jako ráj houbařů. Spousta míst, kde rostou houby, je také v blízkém okolí hotelu.

Nově je poblíž hotelu Mesit vybudována cyklostezka. Za krásami zdejších hor i městeček se můžete vydat v sedle horského kola, které Vám rádi zapůjčíme.

V Rožnově pod Radhoštěm láká k návštěvě Skanzen či Valašská dědina. V nedalekém městečku Štramberk je známá vyhlídková věž Štramberská Trúba. Nebo si naplánujte výlet do města Kopřivnice, ve kterém se nachází Technické muzeum vozů Tatra. Další atraktivní lokality jsou Pustevny a hora Radhošť, rozhledna Čarták, přehrada Šance, Soláň, muzeum Velké Karlovice a trochu vzdálenější Zbrašovské aragonitové jeskyně a Hranická propast, nejhlubší v České republice.

Co najdete v okolí

Vodní nádrž Horní Bečva

Vodní nádrž Horní Bečva 0,6 km

Vodní nádrž Horní Bečva se nachází na toku Rožnovská Bečva. Výstavba probíhala v letech 1933-1944, do trvalého provo…

Rozhledna Čartak

Rozhledna Čartak 4,6 km

Rozhledna Na vrchu Čartak (953 m) je nemladší rozhlednou Beskyd. Rozhledna patří do skupiny těch, které vděčí za svůj vznik rozmachu mobiln&iacu…

Židovský hřbitov Velké Karlovice

Židovský hřbitov Velké Karlovice 5 km

Malý židovský hřbitov se nachází severně kousek od centra Velkých Karlovic při silnici č. 481 vedoucí na obec Hutisko-Solanec. Hřbitov z…

Karlovské muzeum

Karlovské muzeum 5,2 km

Stálá expozice:Historie Velkých Karlovic, etnografie, řezbářské práce, výrobky zaniklých skláren, odboj za II. světo…

automobilovedily24.CZ

Doporučujeme:

PLAVBY PO VLTAVĚ

TIPY NA VÍKEND

NÁŠ TIP

KALENDÁŘ AKCÍ

PLAVBY DO ZOO

Dárkové poukazy na plavby po Vltavě Tipy na víkend Musée Grévin - Praha Fotofestival v Českém Krumlově Plavby do zoo

dárkové poukazy

kam o víkendu?
Grévin Praha - umění jako živé co se kde děje

s Pražskou paroplavbou