Hotel U Hada - Žatec

Hotel U Hada - Žatec

Kraj: Ústecký kraj
Okres: Louny
Region:
Obec: Žatec
Adresa: Náměstí Svobody 155
Telefon: +420 415 711 000
Telefon: +420 702 053 640

Popis objektu

Hotel U Hada se nachází přímo v srdci historického města Žatec, pouze 50 minut od Prahy a mezinárodního letiště. Hotel prošel nedávnou rekonstrukcí. Kombinace staroměstské lokality a nového dekóru definuje unikátní ubytování v regionu. Komfortně zařízené pokoje zaručuji příjemný pobyt v klidném prostředí historické budovy pocházející až ze 13. století. Stylová výzdoba hotelu odráží dlouhou historii města. Vydatná snídaně podávaná v naší nové restauraci zaručí ten správný start do nového dne.

Podmínky a pravidla hotelu - souhrn

  • Kouření je přísně zakázáno uvnitř budovy hotelu. Pokud se zjistí, že se v pokoji kouřilo, bude neprodleně účtován poplatek za speciální čistění ve výši 5000 Kč. O dalších informacích a možnostech kouření se je možné zeptat na recepci hotelu.
  • Čas příjezdu (Check-in) je 14:00. Pokud je příjezd naplánován po 18:00, prosím kontaktujte hotel dopředu, tak abychom vás mohli individuálně přijmout.
  • Čas odjezdu (Check-out) je 11:00 (příplatek za pozdní odjezd smí být požadován)
  • Rezervace ubytování provádí pouze osoba starší 18 let.
  • Zrušení rezervace během posledních 24 hodin před příjezdem nebo úplná ignorace příjezdu bez omluvy bude znamenat automatické vyúčtování, které odpovídá ceny z první noci pobytu. Klientům je tedy výslovně doporučeno, aby případné zrušení pobytu učinili nejpozději den před příjezdem, a to před polednem (12:00). Tímto se budou vyvarovat pokutě ve výši první noci pobytu.
  • Osoby mladší 12 let nemusí platit poplatek navíc za užívání stávající postele na pokoji.
  • Jakákoliv další osoba starší 18 let, která je nad rámec počtu postelí na pokoji, není oficiálně povolena, pokud nedojde k předešlé dohodě s recepcí. Poplatek navíc smí být účtován.
  • Platba za ubytování je možná pomocí kreditní či debetní karty (Mastercard, Visa, American Express, dárkové karty Hotel U Hada). Platit lze i hotově, nebo bankovním převodem. Platit se dá v Eurech a českých korunách.
  • Hotelové parkování je zdarma, před hotelem, nebo v postranní ulici hotelu.

Stravování

Snídaně pro hotelové hosty: 

Po-Pá 7:00 – 10:00    So-Ne 7:30 – 11:00

Naše snídaně je podávána formou švédských stolů.

Popis okolí

Žatec je menší město, jehož historie zdaleka přesahuje jeho současnou velikost. Žatec je právem považováno jako jedno z nejstarších měst Čech, protože první psaná zmínka se datuje zpět až do roku 1004.

Město bylo svědkem mnoha historických událostí a tragédií, které utvářelo jeho tvář a význam. Během 14. století byl Žatec po Praze a Hradci největším městem v Českých zemích. Jeho význam také rostl spolu s rostoucím zájmem o pivo a s tím související produkcí chmele. Dnes je město považováno za místo, kde je pivo doma. Všudypřítomné chmelnice v okolí dávají typický ráz regionu. Nikde na světě se neurodí lepší chmel, tak jako právě na Žatecku. Výjimečné vlastnosti této rostlinky umožnili její export do celého světa. Sklizeň a skladování chmele utvářeli také architekturu města. Unikátní systém starých skladových hal se stal důvodem ucházet se o zapsání na seznam UNESCO. Mezi nejatraktivnější místa Žatce patří chrám chmele a piva, který v sobě mimo jiné ukrývá největší muzeum o zpracování chmele na světě, pivní orloj, maják nebo vlastní minipivovar. Město Žatec není však jenom o pivě. Zachovalé centrum umožnuje nahlédnout do historie. Početná židovská komunita dala vzniknout jedné z největších synagog v republice. Barokní domy na hlavním náměstí zase definují staro-měšťanskou architekturu ze 17. století. Celému náměstí potom vévodí renezanční radnice s prohlídkovou věží.

automobilovedily24.CZ

Doporučujeme:

PLAVBY PO VLTAVĚ

TIPY NA VÍKEND

NÁŠ TIP

KALENDÁŘ AKCÍ

PLAVBY DO ZOO

Dárkové poukazy na plavby po Vltavě Tipy na víkend Musée Grévin - Praha Fotofestival v Českém Krumlově Plavby do zoo

dárkové poukazy

kam o víkendu?
Grévin Praha - umění jako živé co se kde děje

s Pražskou paroplavbou