Pension Katty - Špindlerův Mlýn

Pension Katty - Špindlerův Mlýn

Popis objektu

Nově vybudovaný rodinný pension nabízí svým hostům v průběhu celého roku ubytování ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových až šestilůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s toaletou, SAT-TV, miniledničkou s pokojovým barem a WiFi. Čtyři pokoje mají stylový dřevěný balkón.

Okolo penzionu je udržovaný pozemek s příjemným venkovním posezením s ohništěm a udírnou. Děti si mohou hrát na pískovišti a houpačce. Příjemnou atmosféru dokresluje Svatopetrský potok lemující pozemek a přilehlé turistické stezky.

Lyžařské areály STOH a Svatý Petr se nachází v docházkové vzdálenosti od penzionu Katty nebo se můžete nechat dovézt skibusem.

Stravování

Poskytujeme ubytování se snídaní. Polopenze, případně plná penze je možná ve spolupráci s hotelem ESPRIT - 50m za pensionem KATTY. V létě je k dispozici na parcele pensionu otevřené ohniště a gril.

Popis okolí

Pension se nachází v nádherném koutě Krkonoš pod Železnou horou, která uzavírá údolí nazvané Sv. Petr. Toto slunné údolí je jednou z částí Špindlerova Mlýna. V těsné blízkosti pensionu se nachází zastávka takzvaného SKIBUSU který jezdí v pravidelných intervalech a jeho služby jsou návštěvníkům Špindlerova Mlýna poskytovány v zimě ZDARMA, stejně jako parkovací plocha pro hosty přímo u pensionu.

Sněžka, Špindlerova Bouda, Dívčí lávky, Pramen Labe, Petrova bouda, Erlebachova bouda. Aquapark, bowling, biliard, tenis, minigolf a spoustu jiných možností sportovních aktivit.

Co najdete v okolí

Krkonoše

Krkonoše 1,2 km

Pohoří Krkonoše leží v Královehradeckém kraji, na severu Čech. Mezi pohořími České republiky jim patří několik prvenstv&iac…

Lyžařský areál Svatý Petr a Hromovka

Lyžařský areál Svatý Petr a Hromovka 2,1 km

Špindlerův Mlýn je nejvýznamnější středisko zimních radovánek v České republice, které každoročně navšt&iacut…

Squash Špindlerův Mlýn - Hotel Harmony

Squash Špindlerův Mlýn - Hotel Harmony 3,3 km

Squash ve známém lyžařském středisku Špindlerův Mlýn si lze zahrát například v hotelu Harmony. Hotel nabízí mnoho mo…

Vodní nádrž Labská

Vodní nádrž Labská 4 km

Pod jižním koncem Špindlerova mlýna se při silnici do Vrchlabí nachází Labská přehrada. Byla vybudována na řece Labi v lete…

automobilovedily24.CZ

Doporučujeme:

PLAVBY PO VLTAVĚ

TIPY NA VÍKEND

NÁŠ TIP

KALENDÁŘ AKCÍ

PLAVBY DO ZOO

Dárkové poukazy na plavby po Vltavě Tipy na víkend Musée Grévin - Praha Fotofestival v Českém Krumlově Plavby do zoo

dárkové poukazy

kam o víkendu?
Grévin Praha - umění jako živé co se kde děje

s Pražskou paroplavbou