Penzion Lichtenstein - Harrachov

Penzion Lichtenstein - Harrachov

Kraj: Liberecký kraj
Okres: Semily
Region: Krkonoše
Obec: Harrachov
Adresa: Harrachov 621
Web: http://www.pension-lichtenstein.cz/
Email: pensionlichtenstein@seznam.cz
Telefon: 776 690 760
Telefon: 603 889 753

Popis objektu

Pension Lichtenstein se nachází přímo v centru Harrachova, v oblíbené turistické a lyžařské oblasti Krkonoš. Ubytování v Harrachově je celoročně vhodné pro hosty všech věkových kategorií a sportovního zaměření.

Pension poskytuje celkem 11 nadstandardně vybavených dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojů s vlastní koupelnou sprcha/WC, TV/SAT a WiFi připojením. Ubytování je poskytováno s bohatou snídaní.

Výhodou pensionu je vlastní restaurace Amsterdam s jídelníčkem zaměřeným na místní speciality a kavárna - cukrárna La Gondola s domácí výrobou zákusků. Oblíbená je i venkovní zahrádka s výhledem na okolní svahy.

Parkoviště přímo před pensionem je pro ubytované hosty zdarma.

Vybavení

Nekuřácké pokoje, restaurace, kavárna-cukrárna, letní zahrádka

Služby

Půjčovna sportovního vybavení, kolárna - lyžárna

Aktivity

Letní a zimní sportovní aktivity v místě

Internet

Wi-Fi v celém hotelu zdarma

Parkování

Hotelové parkoviště - zdarma

Děti a přistýlky

Dětské pokoje, přístýlky na vyžádání

Zvířata

Domácí zvířata za poplatek

Stravování

Nabízíme Vám příjemné posezení ve dvou restauracích pensionu Lichtenstein. Caffé- Restaurant pensionu Lichtenstein nabízí výběr z bohatého jídelního lístku především české kuchyně. Vybrat si můžete z nabídky míchaných nápojů,kávy,čajů, nebo jen posedět při sklence dobrého vína. Rádi Vás obsloužíme i na naší terase s celoročním provozem. Při posezení v naší restauraci Lichtenstein si můžete vychutnat pohled na panorama Čertovy hory se skokanskými můstky. Steak house pensionu Lichtenstein pro Vás otevíráme každý večer. Tady si můžete vybrat z bohaté nabídky různých druhů steaků,salátů a chuťovek, nebo jen ztrávit příjemný večer při dobré hudbě se sklenicí piva, dobrého vína, nebo whisky. Pro zpestření večera je tu pro Vás připraven i billiard.

Popis okolí

Harrachov je známým centrem turistiky a zimních sportů. Celé území je protkáno bezpočtem turistických tras, desítkami kilometrů upravovaných a značených lyžařských stop, sjezdových tratí všech stupňů náročnosti. Harrachov nabízí pro sjezdové lyžování i snowboarding několik areálů a sjezdovek. Nejdelší sjezdovka je dlouhá 2200 m. V Harrachově můžete využít dvě sedačkové lanovky a dalších 7 vleků. Lyžařské sjezdovky, jsou vybaveny moderním systémem umělého zasněžování, který umožňuje kvalitní lyžování až 5 měsíců v roce. Harrachov je ideálním místem pro běžecké lyžování. Harrachov to je 108 km běžeckých stop, všechny jsou pravidelně upravované. Okruhy jsou nenáročné a mohou je využít i méně zdatní běžkaři. Pro zdatnější jsou vhodné například běžecké trasy z paseckých okruhů přes Studenov na Dvoračky nebo mohou využít lanové dráhy na Lysou horu. Nedaleko od ní je značená „Krkonošská lyžařská cesta“, která protíná celé Krkonoše. 120 kilometrů nejkvalitnějších běžeckých stop krkonošské cesty je vyznačeno lyžařskými značkami a několikrát týdně se strojově upravuje. Dva 7,5 kilometru dlouhé běžecké okruhy začínají přímo u dolní stanice sedačkové lanovky v harrachovském sportovním areálu. Na hřebenové túry se lze vydat od horní stanice lanovky na Čertově hoře.

Co najdete v okolí

Ski muzeum

Ski muzeum 0,4 km

Stálá expozice:Tradice Krakonoše - sklářství - lesnická činnost - doly - předměty užitné z minulosti - vývoj lyží (u…

Lyžařský areál Harrachov

Lyžařský areál Harrachov 0,4 km

Harrachov je jedno z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších středisek zimních sportů u nás. Leží v západn&iacu…

Muzeum skla

Muzeum skla 0,7 km

Stálá expozice:Produkce sklárny Novosad dle jednotlivých období.

Mumlavský vodopád

Mumlavský vodopád 2 km

Mumlavský vodopád se nachází v bezprostřední blízkosti Harrachova, které je vyhledávaným střediskem zimních sportů a letní rekreace. Mumlavský vodopád vytváří řeka Mumlava, která…

automobilovedily24.CZ

Doporučujeme:

PLAVBY PO VLTAVĚ

TIPY NA VÍKEND

NÁŠ TIP

KALENDÁŘ AKCÍ

PLAVBY DO ZOO

Dárkové poukazy na plavby po Vltavě Tipy na víkend Musée Grévin - Praha Fotofestival v Českém Krumlově Plavby do zoo

dárkové poukazy

kam o víkendu?
Grévin Praha - umění jako živé co se kde děje

s Pražskou paroplavbou