Penzion U Hrádku Podyjí-Vranovská přehrada

Penzion U Hrádku Podyjí-Vranovská přehrada

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Znojmo
Region: Podyjí
Obec: Znojmo
Adresa: Lukov 25
Web: http://www.penzionuhradku.cz
Email: info@penzionuhradku.cz
Telefon: 603 757 990

Popis objektu

Využijte  nabídku cenově zvýhodněných pobytů - Last minute termíny

Komfortně zařízený penzion s restaurací situovaný nedaleko města Znojma a Vranovské přehrady v samotném centru Národního parku Podyjí, nedaleko kouzelného kaňonu řeky Dyje.

Okolí penzionu lemuje netknutá příroda Np Podyjí, pyšnící se pohádkově krásnou přírodou s tak bohatou flórou a faunou, kterou byste jen stěží ve střední Evropě hledali.

Široká nabídka možností našeho penzionu osloví nejen příznivce aktivní dovolené, ale i Vás všechny kteří hledají klidnou rodinnou dovolenou v přírodě s důrazem na vysoký standard ubytování.

Nadstandardně zařízené pokoje s výhledem do Národního parku Podyjí nebo pečlivě udržované zahrady, jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí, vlastním sociálním zázemím s fénem,trezorem, televizí, dobře vybaveným minibarem a bezdrátovým připojením k internetu WiFi. Pro Vaše absolutní pohodlí zajišťujeme pokojový servis v denním intervalu.

Rádi Vám zapůjčíme dětskou postýlku s peřinkami a povlečením, mikrovlnou troubu nebo třeba i DVD přehrávač. A nemáte-li sebou Váš notebook můžete využít možnosti připojení k internetu náš volně přístupný počítač v restauraci. Penzion mimo jiné splňuje přísná kritéria několika certifikací ,které Vám zaručí řadu nadstandardních služeb.

Vzhledem k příznivé poloze nedaleko města Znojma a především hraničního přechodu se sousedním Rakouskem jste našimi vítanými hosty i Vy firemní zákazníci.

Penzion U Hrádku ***+ nabízí komfortní hotelové pokoje v uzavřeném pečlivě udržovaném areálu, s rodinnou atmosférou a důrazem na individuální přístup k hostům. Přívětivá kombinace současného moderního designu, romantika a klid venkova Vám jistě zpříjemní Vaši poklidnou rodinou dovolenou, víkendový nebo pracovní pobyt. Obklopí Vás kouzelná příroda – nekonečná úrodná pole, ovocné aleje, kvalitní vinice a vinné sklípky – přímo v centru Národního parku Podyjí.

Cykloturistická stezka „Národním parkem Podyjí“jen těsně míjí náš penzion a provede Vás celým tímto kouzelným krajem – výhledy na meandry Dyje patří k jedněm z nejkrásnějších.

Vybavení

Komfortní pokoje, restaurace, zahrada, dětské hřiště

Služby

Servis pro rodiny s dětmí, seniory

Aktivity

cykloturistika, letní sporty - Vranovská přehrada, plovárna Znojmo, Národní park Podyjí

Internet

Wi-Fi v celém hotelu

Parkování

zabezpečené parkoviště

Děti a přistýlky

Přistýlky a dětské postýlky jsou na vyžádání

Zvířata

Domácí zvířata za poplateček

Stravování

Celodenní výlet čí náročný pracovní den Vám rádi zpestříme naší nabídkou zážitkové gastronomie.Posezení na letní terase se sklenicí vína a s nádherným výhledem do otevřené krajiny Vám,jak doufáme, jistě učaruje.Ucelená nabídka toho nejlepšího firmy Znovín Znojmo a.s.,vinařství rodiny Špalkovi z Nového Šaldorfu,vinařství pana Stanislava Mádla z Velkých Bílovic a dalších moravských vinařů s možností řízené degustace Vás jistě zasvětído tajů moravských vín. Vinařství na Moravě patří k jedněm z nejstarších v Evropě.Důkazem toho je nesčetné množství historických sklepů,sklípků a kvalitních vinic,které nám dávají bílá a červená vína s nezaměnitelným moravským charakterem .Vinařské stezky se klikatí mezi vinicemi,nekonečnými poli a listnatými lesy a provedou Vás celým tímto nádherným vinařským krajem.Oblast Vám po celý rok nabízí mnoho zajímavých vinařských akcí , s možností posezení ve vinném sklípku a další doprovodné služby.Rádi Vám poradíme kde ochutnat a jak zakoupit moravská vína.Doporučíme a zajistíme Vám řízenou degustaci a pomůžeme Vám s přípravou Vašeho vinařského turistického programu.

Popis okolí

Velká oplocená zahrada s pečlivou parkovou úpravou a letní terasou Vím umožní diskrétní nerušenou relaxaci , bezpečný pohyb malých dětí s možností sportovního vyžití. Samozřejmostí je dětské hřiště se skluzavkou ,houpačky a pískoviště. V restauraci penzionu je k dispozici dostatečný počet dětských židliček.Parkování je zajištěno na vlastním pozemku u vchodu penzionu bez poplatku a zaručuje Vám dokonalý přehled o dění v okolí Vašeho čtyřkolového miláčka. Vaše kola je možné uschovat v samostatné, bezpečně uzavřené místnosti.

Podyjí, jeden z nejpůvabnějších koutů Jižní Moravy,Vám poskytne mnoho možností k výletům za poznáním , historií , přírodou , vinařstvím , odpočinkem a relaxací.Do historického města Znojma , sousedního Rakouska nebo na Vranovskou přehradu se pohodlně přepravíte pěšky na kole i autem. Penzion leží přímo na cykloturistické trase Greenways Praha -Vídeň V bezprostřední blízkosti penzionu můžete taktéž navázat na nesčetné množství turistických , cykloturistických a vinařských tras ,které protínají celý Národní park Podyjí a pokračují přes hraniční přechod Čížov – Hardegg popř.Hnanice –Mitterretzbach do Národního parku Thayatal v sousedním Rakousku. Rádi Vám zapůjčíme kola a poradíme s přípravou individuálního turistického programu.Nabídneme Vám k zakoupení aktuální turistickou mapu nebo třeba i pohlednici okolí. V širším okolí nalezneme nejen mnoho cenných kulturní a technických památek ,ale i řadu kouzelných hradů ,zámků a zřícenin. Ideální podmínky pro koupání a rybolov Vám zajistí „Moravský balaton „Vranovská , Výrovická nebo Jevišovická přehrada.Od roku 2004 je ve Znojmě , v těsném sousedství s Louckým klášterem, otevřeno nové velkoryse pojaté koupaliště. V Rakousku určitě mimo jiné stojí za návštěvu Safaripark v Gänserndorfu , zámek v Riegersburgu patřící k nejkrásnějším v Rakousku ,vinařské a historicky cenné městečko Retz, termální lázně s aguaparkem v Laa n.d.Thaya ,ale především hlavní město Rakouska Vídeň.

Co najdete v okolí

Zřícenina hradu Nový Hrádek u Lukova

Zřícenina hradu Nový Hrádek u Lukova 1,4 km

Mohutné zříceniny Nového Hrádku se vypínají na skalnaté šíji ostrohu vybíhajícího do ostr&eacut…

Hardeggská vyhlídka

Hardeggská vyhlídka 1,4 km

Vyhlídka s dřevěným altánem se nachází na okraji skály při levém straně údolí řeky Dyje, zhruba 5 km jihovýchodně od Vranova nad Dyjí. Vyhlídka poskytuje krásný výhled do údolí ře…

Králův stolec

Králův stolec 2,8 km

Vyhlídkové místo nacházející se nad vodní nádrží Znojmo, asi 4 km západně od stejnojmenného města. Romantické vyhlídkové místo na vrcholu skalní stěny nad vodní nádrží bylo tradi…

Sealsfieldův kámen

Sealsfieldův kámen 2,8 km

Naproti Králově stolci se nachází Sealsfieldův kámen, monumentální stěna tvořená dyjskou žulou. Zdejší místo bylo oblíbeným místem spisovatele Charlese Sealsfielda, proto vyhlídka…

Doporučujeme:

PLAVBY PO VLTAVĚ

TIPY NA VÍKEND

NÁŠ TIP

KALENDÁŘ AKCÍ

PLAVBY DO ZOO

Dárkové poukazy na plavby po Vltavě Tipy na víkend Musée Grévin - Praha Fotofestival v Českém Krumlově Plavby do zoo

dárkové poukazy

kam o víkendu?
Grévin Praha - umění jako živé co se kde děje

s Pražskou paroplavbou