Sporthotel Bohemia - Rokytnice nad Jizerou

Sporthotel Bohemia - Rokytnice nad Jizerou

Kraj: Liberecký kraj
Okres: Semily
Region: Krkonoše
Obec: Rokytnice nad Jizerou
Adresa: Dolní Rokytnice 280
Web: http://www.sporthotel-bohemia.cz
Email: jandova@sporthotel-bohemia.cz
Telefon: 604 645 039
Telefon: 481 522 150

Popis objektu

V nejmalebnější části Krkonoš, v horském středisku Rokytnice nad Jizerou se nachází náš hotel rodinného typu. Jeho poloha nabízí letní i zimní rekreaci pro všechny věkové kategorie, pořádání firemních akcí a školení. Hotel Vás zaujme nejen jedinečnou polohou v těsné blízkosti lyžařských vleků, ale i svoji pohostinností.

Stravování

Kromě hotelové restaurace a salónku s dětským koutkem je v hotelu také pivnice s letní terasou, kde můžete ochutnat tradiční českou kuchyni. Dále máte možnost navštívit Bowling bar, kde k bohatému jídelnímu lístku a spoustě zábavy nabízíme velký výběr pizzy a míchaných nápojů.

Popis okolí

Při aktivní dovolené můžete vyzkoušet rafting - nezapomenutelný zážitek na řece Jizeře, Lanové centrum, půjčovnu horských kol, skůtrů a čtyřkolek, tenisové kurty nebo kuželky. Přímo na našem hotelu virtuální bowling, fotbálky, šipky, virtuální pinball a pool. V létě potom koupání ve venkovním bazénku a jízdu na travních lyžích , v zimně lyžování na vlecích přímo za hotelem nebo v areálu Studenov a pro relaxaci projížďku na saních .

Ve spolupráci hotel zajišťuje mnoho výletů a programů pro aktivní dovolenou. Výlety vám pomůžeme vybrat přímo na recepci v našem hotelu. Například zájezd do Prahy - hlavního města České republiky s prohlídkou historických památek, Český ráj a jeho krásnou přírodu, Bozkovské jeskyně, Polsko s návštěvou vodopádů ve Sklářské Porebě, Harrachovskou Sklárnu a pivovar Novosad a mnoho dalších.

automobilovedily24.CZ

Doporučujeme:

PLAVBY PO VLTAVĚ

TIPY NA VÍKEND

NÁŠ TIP

KALENDÁŘ AKCÍ

PLAVBY DO ZOO

Dárkové poukazy na plavby po Vltavě Tipy na víkend Musée Grévin - Praha Fotofestival v Českém Krumlově Plavby do zoo

dárkové poukazy

kam o víkendu?
Grévin Praha - umění jako živé co se kde děje

s Pražskou paroplavbou